KONST / Litografier / Grafiskt blad 13351050

nr 1335 1050

Gudrun Kellerman

(f. 1943), Sverige

Grafiskt blad, Gicléetryck, "Sunday Morning". Signerad, numrerad 4/100, oramat löst blad. Motivet: ca 38x28 cm

Gudrun Kellerman, svensk målare född 1943.

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 29 juni 2020
kl 18:16:45

15/6 11:52:06 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 29 jun

Kvinnliga konstnärer

Läs mer om Kvinnliga konstnärer

Gudrun Kellerman

Läs mer om Gudrun Kellerman